Ogrodzenia Bramy Balustrady

Zakład ślusarsko-mechaniczny Ryszard Ropka

O firmie

 

Solidna Brama

Witamy na stronie Zakładu Ślusarsko – Mechanicznego Ryszard Ropka.

 

Na rynku usług ślusarskich funkcjonujemy od ponad 30 lat. W tym czasie wykonaliśmy niezliczoną ilość bram, krat, ogrodzeń, balustrad w Krzeszowicach, Zabierzowie, Krakowie, Chrzanowie, Trzebini oraz pozostałych miejscowościach zlokalizowanych w powiecie krakowskim, chrzanowskim a także pozostałych powiatach województwa małopolskiego. Na wszystkie wykonane przez nas bramy przesuwne, bramy uchylne, balustrady balkonowe, balustrady schodowe jak również pozostałe produkty udzielamy gwarancji. Wykonujemy m.in. bramy kute, bramy ze stali nierdzewnej, kraty okienne, balustrady tarasowe, ogrodzenia z siatki zgodnie z życzeniem klienta jak również zapewniamy  duży wybór gotowych wzorów do wyboru.

 

Oferujemy również, montaż automatyki do bram i garaży uznanych na rynku marek (m.in. CAME, NICE), świadczenie usług spawalniczych, regeneracji zabytkowych bramy, krat, ogrodzeń, balustrad.

 

Na życzenie klienta, stelaż, barierka, brama posesyjna, brama przemysłowa, krata sklepowa a także pozostałe elementy konstrukcji mogą zostać pomalowane proszkowo, ocynkowane lub wykonane ze stali nierdzewnej.

 

Jeżeli potrzebujesz: solidnej bramy w Krzeszowicach, wytrzymałej bramki w Libertowie, ogrodzenia na lata w Krakowie, kraty antywłamaniowej w Chrzanowie, eleganckiej balustrady w Zabierzowie, lub w innych rejonach województwa małopolskiego zapraszamy do kontaktu celem uzyskania bezpłatnej kalkulacji i doradztwa.